Tack för din förfrågan! Du får inom kort ett erbjudande.
Hoppsan! Hoppsan! Något gick fel. Detta blev svaret: 
__
Antal licenser/ användare:

Fyll i formuläret & få en offert idag.

Svensk support på telefon/ online eller på plats.
Månadsvis eller årsvis e-faktura inkl svensk moms.
Våra konsulter hjälper dig med installation, migrering och utbildning för admin och användare.
Vi hjälper dig att få maximalt ut av ditt abonnemang.

Vi hjälper dig att få maximal nytta av Dropbox Business

Cloud solutions

Vårt team består av erfarna och duktiga konsulter (Vi är den enda Dropbox Elite partnern i Norden) som är vana av driva komplexa IT-projekt till framgång. Inom olika branscher, från byggföretag till advokatbyråer.

Cloud Solutions är leverantörsoberoende och vi väljer de lösningar som är ”Best of breed” i vår portfölj. Oavsett om det handlar om säkerhet, digitala signaturer eller videokonferens. I vår portfölj hittar du bland annat Zoom, Slack,, Onelogin, Bettercloud och Cloud Fastpath. Vi talar ditt språk och har inte kvartalsrapporten som vårt främsta mål.

Cloud Solutions har hjälpt över 250 företag med Dropbox Business, från start till molnet.

"Tjänare- läget?"
Bästa & trevligaste supporten & på svenska.

När du köper Dropbox Business från Cloud Solutions får du en personlig kundansvarig. Denna konsult kan hjälpa dig att komma igång med uppsättning, integrationer eller annan konsultation kring din Dropbox lösning.

Glöm opersonlig och engelsktalande kundsupport via mail, chatt eller långa telefonköer. Din kundkontakt känner dig och din verksamhet. Vi bryr oss om våra kunder, på riktigt.

Våra konsulter finns på telefon & online kl 08-17 måndag till fredag.

Vilka är vi? 

Hans Liljedahl
VD/ Försäljnings och Marknadsansvarig
Hans@cloudsolutions.one
Patrik Hallberg
Konsultchef
Patrik@cloudsolutions.one
Eirik Rörnes
Innesäljare och konsult
eirik@cloudsolutions.one
Kalle Axelman
Konsult
Kalle@cloudsolutions.one
Kahru Alatalo
Konsult
Karhu@cloudsolutions.one
Tony Englund
Konsult
Tony@cloudsolutions.one